ХТО МИ?

Співтовариство ІТ-директорів України постійно працює над підвищенням власної життєздатності, організовує процеси спілкування, навчання, освіти в галузі ІТ, формує експертні висновки, що відображають оцінки та позицію Співтовариства з важливих питань розвитку та застосування інформаційних технологій.

ЩО НАС ОБ'ЄДНУЄ?

Мотивом, що об'єднує членів Співтовариства, є прагнення до досягнення особистого успіху за рахунок вдосконалення професійної майстерності, популяризації інформаційних технологій і способів їх ефективного застосування, спільного впливу на процеси використання ІТ суспільством.

Image

НАША ІСТОРІЯ

Перший З'їзд ІТ-директорів України

18-19 лютого 2004р. в Києві відбувся перший З'їзд ІТ-директорів України, який зібрав понад 170 ІТ-директорів та ІТ-менеджерів 135 найбільших українських підприємств різних галузей економіки.

cio3_2x_16_9

Реєстрація Співтовариства як громадської організації

Співтовариство ІТ-директорів України зареєстроване 9 лютого 2007 року у Міністерство юстиції України як Всеукраїнська громадська організація.
Це рішення не було спонтанним, а стало закономірним наслідком більш ніж трирічного спілкування ІТ-директорів та ІТ-фахівців підприємств і компаній України.

p1010035_2x_16_9

У лютому 2014 року Співтовариству ІТ-директорів України виповнилося 10 років і ми вирішили, що пора щось змінити ... Тому замість 11 З'їзду відбувся перший форум "IT-Jazz".

Мета формату IT-Jazz: конструктивний діалог з обміну знаннями та переосмислення (реінжинірингу) ІТ бізнес процесів для досягнення проривних покращень за основними показниками.

Архів IT-Jazz 2014-2019


CIO-Джаз продовжує і розвиває основні ідеї формату IT-Jazz, але концентрує увагу виключно на завданнях CIO, пов'язаних, перш за все, з підвищенням ефективності використання сучасних інформаційних технологій для управління бізнесом.

Архів СІО-Джаз 2017-2024

1920_1080

Сайт, на якому відображена діяльність Співтовариства ІТ-директорів України з 2004 до 2021 року - https://itdirector.org.ua/

Image

НАШІ ПРОЕКТИ

Основне завдання формату CIO-Джаз: створення майданчиків для спілкування і обміну досвідом на базі «Співтовариства ІТ директорів України».

Мета формату CIO-Джаз: конструктивний діалог з обміну знаннями щодо підвищення ефективності використання сучасних інформаційних технологій для управління бізнесом.

Архів СІО-Джаз 2017-2024

1920_1080

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» - соціально значимий проект, ключовим аспектом якого є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді.

Веб-сайт IT-Universe  

ituniverse_1920_1080

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ СПІВТОВАРИСТВА

Співтовариство ІТ-директорів України відкрито для нових учасників

Співтовариство відкрито для нових учасників та запрошує всіх зацікавлених у створенні та розвитку в Україні класу ІТ-директорів взяти активну участь у становленні, діяльності та розвитку Співтовариства.

Членство у Співтоваристві передбачає три категорії:

 • Члени Співтовариства - ІТ-директори та ІТ-менеджери (управління застосуванням ІТ на підприємстві, наявність підлеглого персоналу). Ця категорія є основою Співтовариства.
 • Кандидати в члени Співтовариства - ІТ-фахівці, які прагнуть стати управлінцями в галузі ІТ. Ця категорія є основним джерелом поповнення кадрового потенціалу Співтовариства.
 • Спеціальні члени Співтовариства - професіонали в галузі ІТ та суміжних галузях, що не підпадають під категорії "Член Співтовариства" або "Кандидат у члени Співтовариства", але поділяють систему цінностей Співтовариства та надають допомогу у його функціонуванні.

Перший крок до членства у Співтоваристві:

 • Ознайомтесь зі Статутом Співтовариства
 • Визначте для себе:
  • чи підходите Ви під одну з категорій членів Співтовариства, чи поділяєте систему цінностей Співтовариства
  • чи готові Ви виконувати положення Статуту Співтовариства, інших його внутрішніх документів та рішення уповноважених статутних органів Співтовариства, у тому числі і щодо сплати внесків (на даний момент вступного внеску немає, розмір членських внесків 2400 грн. на рік, 50% з яких може бути використано як оплату участі у заходах Співтовариства).

Процедура вступу до членів ВГО "Спільнота ІТ-директорів України":

 • Заповнити Заяву (роздрукувати, заповнити від руки та відсканувати) та Анкету (заповнити в електронному вигляді).
 • Надіслати заповнені документи та фотографію Виконавчому директору Співтовариства ел. поштою.
  • Вимоги до фотографії:
   • мінімальна роздільна здатність 600 пікселів у ширину та 800 пікселів у висоту, кольорова або чорно-біла;
   • співвідношення сторін – 3 на 4;
   • людина повинна дивитися прямо в камеру, голова не повинна бути опущена вниз або повернена убік і повинна займати 50% фотографії;
   • фотографія повинна бути зроблена на нейтральному, світлому фоні;
   • особа має бути сфотографована різко.
 • Після попереднього розгляду документів Ви отримаєте відповідь від Дирекції.
 • При позитивній відповіді надати Дирекції (поштою, особисто) підписаний варіант Заяви.
 • На найближчому засіданні Активу ВГО Вашу заяву буде розглянуто для ухвалення остаточного рішення про вступ до членів ВГО та надання відповідного статусу/

 

 

ОРГАНІЗАЦІЯ

ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України"

РЕКВІЗИТИ

 • Код ЄДРПОУ: 34972179, не є платником ПДВ, неприбуткова організація.
 • П/р UA133052990000026007005021422 в АТ КБ "Приватбанк", м.Київ, МФО 305299

АДРЕСА ДЛЯ ЛИСТІВ

посп. Червоної Калини, 7-а, к. 143, м. Київ, 02224